Almanya'da Doğum Yapan Annelerin Emeklilik İşlemleri

Dünya Emeklilik Merkezi

Almanya'da Doğum Yapan Annelerin Emeklilik İşlemleri

Almanya'da Doğum Yapan Annelerin Emeklilik İşlemleri

Almanya'da Doğum Yapan Annelerin Emeklilik İşlemleri Hizmetimizin AMACI :

Almanya’da çalıştıktan sonra ülkemize kesin dönüş yapan primlerini alan ya da almayan çok sayıda vatandaşımız, Alman Hükümeti tarafından yürürlüğe konulan Emeklilik Paketi düzenlemesi ile Almanya’dan emekli olma fırsatına sahip oldu. 

Fakat bu durumda olan gurbetçilerimizin büyük çoğunluğunun uzun süre önce Ülkemize dönmüş olması nedeniyle Almanya’da bulundukları yıllara ait bilgi ve belgelerine ulaşamamaktalar. Yine doldurulması gereken çok sayıdaki formülerin bulunması bu hakkı kazanmada vatandaşlarımızın karşısına sorun olarak çıkmaktadır. 

Uzman ekibimizle bu alanda vereceğimiz danışmanlık hizmetleriyle, vatandaşlarımızın Almanya’daki çocuk yetiştirme süreleri ile emekli olmaları konusunda doğru bilgilendirme ve varsa bu alandaki sorunların çözümünde  yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.  

DANIŞMANLIK HİZMETİNDEN YARARLANMA :

Bu gerekçelerle oluşturulan bireysel danışmanlık hizmetinden yararlanmak için,  sosyal güvenlikle ilgili her türlü soru ve sorununuzu " WhatsApp üzerinden : +90 507 100 60 89 nolu telefonumuzdan ya da dunyaemeklilik@gmail.com e posta adresimiz" aracılığıyla uzman danışmanlarımıza yöneltmeniz yeterlidir. 

Danışmanlık hizmeti ücrete tabidir. Ücret, sorunun niteliğine (Almanya’dan aylık bağlanması hakkının tespiti, Aylık bağlanması için izlenmesi gereken yollar, işlemlerin Firmamız aracılığı ile tamamlanması konuları gibi) göre whatsApp ya da e-posta aracılığıyla karşılıklı mutabakatla belirlenir. 

Soru veya sorunlarınıza ilişkin cevabımız veya çözüm önerimiz, danışmanlık bedelinin banka hesabımıza aktarıldığı tarihten başlamak üzere en geç üç iş günü içinde isteğinize göre telefonla karşılıklı görüşerek , WhatsApp ile ya da e-posta adresinize bildirilir. Süresinde cevaplanmayan sorulara karşılık ödediğiniz danışmanlık ücreti otomatik olarak ilgili hesabınıza iade edilir.   

Ayrıca, www.dunyaemeklilik.com internet sitemizde yer alan makalelerimizden aklınıza takılan çok sayıda sorunun çözümlerine ulaşabilirsiniz.

 

Paylaşım: