Almanyadan annelere çocuk yetiştirme süreleri

Almanyadan annelere  çocuk yetiştirme süreleri

Daha önce emeklilik talepleri red edilenler son değişiklikten yararlanmak için mutlaka bizimle iletişime geçin.
 Belirleyeceğimiz yolu takip eden herkes Almanya’dan emekli olabilir. 
Doğru terim "çocuk yetiştirme süreleri" dir, annenin emekli maaşı sadece bir slogandır.
Çocuk yetiştirme nedeniyle düşük gelirli zamanlar emekli maaşında telafi edilecektir.
1 Temmuz 2014'dan itibaren, 1992'den önce doğan çocuk başına 2 emeklilik puanı sayılır.
Daha sonra doğan çocuklar için hala çocuk başına 3 puan vardır.
1 emeklilik puanı = 1 yıl, ortalama kazanç.
Doğu ve batı arasındaki hesaplamada hala küçük farklılıklar vardır.
Yetiştirme döneminde çalışanlar bir üst sınıra kadar emekli maaşı alırlar.
Babalar, büyükanne ve büyükbabalar vb. Annenin yerini alma hakkına sahiptir.
Yetiştirme süreleri için başvuruda bulunmanız gerekir.
Çocuk yetiştirme dönemleri veya "annenin emekli maaşı" nedir? 
Doğru isim çocuk yetiştirme dönem (ler) i, annenin emekli maaşı 2013 seçim kampanyasının bir sloganıdır, annenin emekli maaşı ek bir emekli maaşı değildir. Aslında, bir veya daha fazla çocuk yetiştirildiği için hiç veya daha az gelir elde edildiği zamanları telafi etmekle ilgilidir. 
 
Emekliler yasal yetiştirme dönemi için emeklilik puanları şeklinde zorunlu katkılar alırlar, bu da emeklilik tutarı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
 
Böyle bir bildirim alınmazsa ne yapmalı?
2019 yazına kadar emeklilik sigortasından rapor yoksa, tekrar kontrol etmelisiniz. Emeklilik bildiriminiz çocuk sahibi olmanıza rağmen çocuk yetiştirme dönemlerini içermiyorsa, mutlaka bizimle iletişime geçin. Maaşınızdaki eksiklikleri giderek yüksek aylık almanızı sağlayalım
 
 
DÜNYA EMEKLİLİK MERKEZİ olarak  son değişiklikler sonrası vatandaşlarımıza önerimiz yurt dışı borçlanmasına müracaat etmeden önce, borçlanma ve emeklilik konularında uzman birine başvurmaları, emeklilik şartlarını öğrenmeleri ve bir uzman yardımı ile borçlanma belgesini doldurmalarıdır. Bunu yapmakla doğru bir yol için ilk adımı atmış ve en az ödeme ile daha çok emekli aylığı alabilmenin şartlarını sağlamış olacaklardır.
 
Bu konuda büromuz vatandaşlarımıza ücretsiz olarak danışma hizmeti vermektedir. Türk vatandaşı veya Mavi Kartlı insanlarımız bize bu konuda rahatlıkla iletişim bilgilerinden ulaşıp yardım alabilirler, Avrupa’nın neresinde olurlarsa olsunlar gerekli başvuru belgelerini ulaştırdıklarında bize gelmelerine gerek kalmadan işlemleri büromuzca takip edilerek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.
DÜNYA EMEKLİLİK MERKEZİ'NE NASIL ULAŞIRIM?                                                    
WhatsApp  Danışma Hattı : +90 507 100 60 89

Almanya'dan emekli maaşı, minijob, otomatik bilgi paylaşımı, Almanya anne emekliliği, grundrente, çocuk parasi, emeklilik, 65yaş, sosyal güvenlik, Almanya emeklilere zam, Almanya emekli maaşı, annelik maaşı,  Dünya EMEKLİLİK MERKEZİ, kesin dönüş, Almanya'dan anne emekliliği, Almanya'da emekli maaşları, Almanya'da kısmen çalışma hakkı, Almanya'da emeklilik yaşı, dünya emeklilik merkezi, bursa,kocaeli, otomatik bilgi paylaşımı, grundrente almanya maaşlarına zam,emekli maaş zamları, almanyada yeni yılda emekli maaşlarına zam,emekli maaşı ne kadar,emekli maaşına zam, yurtdışı emekliliği, Almanya emekli maaşı, Almanya da emekli maaşı ne kadar, yurtdışı yaşam belgesi,Almanya'dan emekli olmanın şartları nelerdir, Almanya'da asgari ücret, Almanya'da emekli maaşlarına gelecek yıl zam, minijob,Almanya emekli maaşları artacak, Almanya emekli maaşı başvurusu, emekli maaşına zam Almanya'da ne kadar, yaşam belgesi, anne emekliliği, emekli maaşına ne kadar zam yapılacak, yurtdışı emeklilik, Almanya'da yeni uygulama, grundrente, Almanya'dan emekli maaşına zam

Paylaşım: