Anne Emekliliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Anne Emekliliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Anne Emekliliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Hemen her gün, eksik ya da hatalı doldurulan başvuru formları sebebiyle mağdur olan anneler büromuza gelip telafisi zor durumlarını düzeltmemizi istiyorlar. 

Almanya’dan emeklilik başvuru formlarındaki tüm maddelerin doğru  bir şekilde doldurulması önem arz ettiğinden, anlamadan gelişi güzel doldurularak gönderilen formlardan dolayı  işlemlerin uzadığı ya da başvuruların red edildiğini üzüntüyle gözlemlemekteyiz. 

Gelin İşi Uzmanına yaptırın.! 

Almanya’dan Emeklilik başvuru formlarını doldururken verdiğiniz cevapları destekleyici evraklar neler olabilir, hizmet cetveli yanında başka hangi evraklar gerekli, formdaki net olmayan bazı soruların cevapları en iyi nasıl verilir, şeklindeki endişelerinize son veriyoruz... Tüm bu konularda yılların verdiği deneyime sahip personelimizle hizmetinizdeyiz. Zamandan ve paradan tasarruf etmek, kaliteli, güler yüzlü ve doğru bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 

Almanya’dan Emeklilik Başvurusu öncesi bize ulaşın ve durumunuzu Alman Kurum Yetkilileri gözünde ve kıstaslarında değerlendirelim. 

Elinizdeki evraklar ve mevcut şartlarınızla emeklilik başvurusu yaptığınız takdirde alacağınız olası neticeyi ve sebeplerini size açıklayalım. 

Eğer şartlarınız Almanya Kurumunun ‘’Anne Emekliliği’’ için öngördüğü icaplara uymuyorsa, boşuna para ve zaman kaybetmeden sizi yönlendirelim eksiklerinizi nasıl tamamlayacağınızı anlatalım ve ardından, büromuzca profesyonel bir şekilde hazırlanmış dosya ile, ‘’ Anne Emekliliği ‘’ başvurunuzu  yapalım.

Sosyal güvenlikle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için  Dünya Emeklilik Merkezi'nin +90 507 100 60 89  WhatsApp danışma hattımızdan ve +90 552 797 60 90 nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Paylaşım: