Neden Dünya Emeklilik ?

Neden Dünya Emeklilik ?

Bizi Diğerlerinden Ayıran Temel Hizmetlerimiz ;

1- Ücretsiz ve kişiye özel hesaplama yapıyoruz; Dünya Emeklilik Merkezi olarak hazırladığımız formu sizlerle doldurduktan sonra,  uzmanlarımız tarafından size özel bir hesaplama yapılmaktadır.  Bu hesaplama sonucunda sizin hangi statüden emekli  olacağınıza, kaç gün borçlanıp, ne kadar para ödeyeceğinize, ne zaman emekli olacağınıza ve ne kadar emekli maaşı alacağınıza dair bilgi veriyoruz. Bu hesaplama sonucu sizin doğru karar vermenizi sağlıyoruz.

2- Tüm çalışmaları biz yapıyor, kişiye özel hizmet paketi sunuyoruz; Tüm çalışma ve Kurumlar arasındaki eş güdümü Dünya Emeklilik Merkezi olarak sizin için biz yapıyoruz.  Siz ilave hiç bir masraf yapmıyor, Türkiye`ye gitmiyor, strese girmiyor ve zaman kaybetmiyorsunuz. Çalışmalar yürütülürken sizleri de işlemler hakkında bilgilendiriyoruz.

3- Masraf, stres ve zaman kaybını ortadan kaldırıyor, hizmeti sizin ayağınıza getiriyoruz; Tüm işlemlerinizi Dünya Emeklilik Merkezi olarak yaptığımız için Türkiye'ye gitmeyecek, uçak ve  konaklama  gibi  masraflara  gerek kalmayacak.  İşlerinizi biz  takip ettiğimiz için hiç bir yazışmayla muhatap olmayacak, gerektiği zaman bilgi verdiğimiz için strese girmeyeceksiniz.  Size sunduğumuz hizmet paketi  ve profesyonel hizmetle sizde en kısa sürede emekli olacaksınız.

4- Hak kaybına uğramamanız için, gerektiğinde yasal yollara  müracaat  ederek  hak  kaybınızı  gideriyor  ve  en uygun koşullarda  emekli  olmanızı  sağlıyoruz; Uzman kadromuz ve  Avukatlarımızla sizin için gerekli olan her türlü çalışmaları   yapıyoruz. Hakkınızı almak için her türlü hukuki ve yasal   işlemleri başlatıyor, müracaatta bulunuyoruz. Bu şekilde hak kaybınız olmadan, en iyi koşullarda emekli olmanızı sağlıyoruz.

DÜNYA EMEKLİLİK MERKEZİ'NE NASIL ULAŞIRIM?

Beyazıt Mah. Taraklı Sk. Canlı İş Merkezi 
No:19 K:6 D.11/12 Yıldırım /BURSA

Adres tarifi : Duaçınarı Metro istasyonu karşısı / Bursa Tapu Müdürlüğü Yanı

Tel. : +90 (224) 888 00 70 - +90 (224) 250 00 20 
Gsm : +90 507 100 60 89                                                                                                     
WhatsApp  Danışma Hattı : +90 507 100 60 89

 

Paylaşım: